Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Continue
tr: Devam et

en: Configure
tr: Yapılandır

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: From
tr: Kimden

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Send
tr: Gönder

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Sender Name
tr: Gönderenin Adı

en: Last changed
tr: Son değişiklikler

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: Display all
tr: Hepsini göster

en: Subtotal:
tr: Ara toplam:

en: Elements
tr: Öğeler

en: Submission
tr: Gönderim
