Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: List
vi: Danh sách

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Configure
vi: Cấu hình

en: User ID
vi: ID người dùng

en: From
vi: Từ

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Send
vi: Gửi

en: Submissions
vi: Các đệ trình

en: Mailer
vi: Trình thư

en: Subtotal:
vi: Tổng phụ:

en: Admin settings
vi: Thiết lập của người quản lý
