Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.1-beta2) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Help
ru: Справка

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Continue
ru: Продолжить

en: Configure
ru: Настроить

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: From
ru: От

en: Conditions
ru: Условия

en: Up
ru: Вверх

en: Send
ru: Отправить

en: Sent
ru: Отправлено

en: order
ru: заказ

en: description
ru: описание

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Sender Name
ru: Имя отправителя

en: No.
ru: Нет.

en: Last changed
ru: Дата последнего изменения

en: Submissions
ru: Отправления

en: Webform
ru: Веб-форма

en: points
ru: баллы

en: Display all
ru: Отобразить все

en: Subtotal:
ru: Предварительная сумма:

en: Admin settings
ru: Административные настройки

en: answer
ru: ответ

en: label
ru: метка

en: Elements
ru: Элементы

en: Sender email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: Webform settings
ru: Настройки Webform

en: sent
ru: отправлен

en: Save & exit
ru: Сохранить и выйти

en: Submission
ru: Отправление
