Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.1-beta2) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Continue
ar: متابعة

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: From
ar: من

en: Conditions
ar: الشروط

en: Up
ar: اعلى

en: Send
ar: أرسل

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Elements
ar: العناصر

en: Webform settings
ar: إعدادات Webform

en: Submission
ar: إرسال
