Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Help
fa: راهنما

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: From
fa: از

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Send
fa: ارسال

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Sender Name
fa: نام فرستنده

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Display all
fa: نمایش همه

en: Admin settings
fa: تنظیمات مدیر

en: Elements
fa: عنصرها

en: Save & exit
fa: ذخیره و خروج
