Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: From
he: מאת

en: Conditions
he: תנאים

en: Up
he: עולה

en: Send
he: שלח

en: Sent
he: נשלח

en: description
he: תיאור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Subtotal:
he: סיכום ביניים:

en: Webform settings
he: הגדרות Webform

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Webform ID
he: מזהה Webform
