Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել
