Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: From
lt: Nuo

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Up
lt: Viršun

en: Send
lt: Siųsti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: description
lt: aprašymas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Admin settings
lt: Administratoriaus nuostatos

en: Elements
lt: Elementai

en: sent
lt: išsiųsta

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Submission
lt: Pateikimas

en: if
lt: jeigu
