Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.1-beta2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Configure
nn: Konfigurer

en: From
nn: Frå

en: Subtotal:
nn: Sum:
