Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Help
ro: Ajutor

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Continue
ro: Continuare

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: From
ro: De la

en: Conditions
ro: Condiții

en: Up
ro: Sus

en: Send
ro: Trimite

en: Sent
ro: Trimis

en: order
ro: comandă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Elements
ro: Elemente

en: Evaluate
ro: Evaluați

en: Save & exit
ro: Salvează si ieși
