Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email address
sv: E-postadress

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Configure
sv: Konfigurera

en: User ID
sv: Användar-ID

en: From
sv: Från

en: Conditions
sv: Villkor

en: Send
sv: Skicka

en: Sent
sv: Skickad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Last changed
sv: Senast ändrad

en: Submissions
sv: Resultat

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Subtotal:
sv: Delsumma

en: Admin settings
sv: Inställningar för administratör

en: sent to
sv: skickad till

en: Sender email address
sv: Avsändarens e-postadress

en: timestamp
sv: tidsstämpel

en: Save & exit
sv: Spara och avsluta
