Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: Submissions
te: సమర్పణలు
