Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Help
uk: Довідка

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: From
uk: Від

en: Conditions
uk: Умови

en: Up
uk: Вгору

en: Send
uk: Надіслати

en: Sent
uk: Сент

en: order
uk: замовлення

en: description
uk: опис

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Sender Name
uk: Ім'я відправника

en: No.
uk: №

en: Last changed
uk: Остання зміна

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: points
uk: пункти

en: Display all
uk: Відобразити всі

en: Apply filter
uk: Застосувати фільтр

en: Mailer
uk: Поштар

en: Subtotal:
uk: Підсумок:

en: Admin settings
uk: Налаштування адміністратора

en: answer
uk: відповідь

en: Form elements
uk: Елементи форми

en: Elements
uk: Елементи

en: Sender email address
uk: Адреса електронної пошти відправника

en: Webform settings
uk: Налаштування веб-форм

en: Evaluation
uk: Розрахунок

en: Edit Settings
uk: Редагувати налаштування

en: sent
uk: відправлено

en: timestamp
uk: мітка часу

en: Save & exit
uk: Зберегти та вийти

en: Submission
uk: Надсилання

en: owner
uk: власник

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Select webform
uk: Виберіть вебформу

en: if
uk: якщо
