Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب
