Event (8.x-1.0-beta1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: View
fy: Besjen

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Add new content
fy: Nije ynhâld tafoegje
