Event (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Created
ca: Creat

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.
