Event Calendar View (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: List View
da: Listevisning

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: First day of week
da: Første dag i ugen
