Event Calendar View (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Views
fi: Näkymät

en: List View
fi: Listanäkymä

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: First day of week
fi: Viikon ensimmäinen päivä
