Event Calendar View (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Views
he: היבטים

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע
