Event Calendar View (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Views
hi: द्रश्य

en: List View
hi: सूची द्रश्य

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: First day of week
hi: सप्ताह का पहला दिन
