Event Calendar View (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Views
jv: View

en: List View
jv: Daftar view

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan
