Event Calendar View (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە
