Event Calendar View (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Views
pl: Widoki

en: List View
pl: Widok listy

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: First day of week
pl: Pierwszy dzień tygodnia
