Event Calendar View (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Views
fa: نماها

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: First day of week
fa: اولین روز هفته
