Event Calendar View (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Views
sk: Zobrazenia

en: List View
sk: Zoznam View

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni
