Event Calendar View (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu
