Event Calendar View (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: First day of week
te: వారంలో మొదటి రోజు
