Event Horizon (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Close
ast: Zarrar

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
