Event Horizon (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Content
sr: Садржај

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
