Event Horizon (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Content
eu: Edukia

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Up
eu: Gora

en: Forum
eu: Foroa

en: Close
eu: Itxi

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
