Event Horizon (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Content
hu: Tartalom

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Up
hu: Fel

en: By
hu: Beküldő:

en: Forum
hu: Fórum

en: Close
hu: Bezár

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Plum
hu: Szilva

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Close message
hu: Üzenet bezárása

en: Create Account
hu: Fiók létrehozása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Loading…
hu: Töltés...

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: Drupal Logo
hu: Drupal logó

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló

en: Toggle Main Menu
hu: Főmenü ki- és bekapcsolása

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)

en: Derivatives will be formed from this color.
hu: Ebből a színből lesz kiszámítva az összes többi származtatott szín.

en: Enter color in hexadecimal format (#abc123).
hu: Hexadecimális alakban kell megadni a szín értékét, például <code>#abc123</code>.
