Event Platform (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Schedule
oc: Planning

en: Unassign
oc: Suprimir l'associacion

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Edit Info
oc: Modificar l'Info

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
