Event Platform (1.0.3) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unassign
eo: Malatribuigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
