Event Platform (1.0.3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: vís

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Unassign
is: Frável

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Location
is: Pláss

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Filters
is: Filtur
