Event Platform (1.1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Score
ka: ქულა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Session
ka: სესია

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Dates
ka: თარიღები

en: - All -
ka: - ყველა -
