Event Platform (1.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: view
ta: பார்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Unassign
ta: வேறுபடுத்து

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Display Name
ta: காட்சி பெயர்

en: Session
ta: அமர்வு

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
