Event Platform (1.1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Filters
lt: Filtrai

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: minutes
lt: minutės

en: Session
lt: Sesija

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Dates
lt: Datos

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
