Event Platform (1.1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Start Date
nn: Startdato

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: minutes
nn: minutt

en: Session
nn: Økt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
