Event Platform (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: view
ro: afișează

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Unassign
ro: Dealocare

en: Attachment
ro: Anexă

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Score
ro: Scor

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Filters
ro: Filtre

en: Duration
ro: Durată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Session
ro: Sesiune

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Dates
ro: Date

en: Generate
ro: Generează

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate

en: Page 2
ro: Pagina 2

en: Trainings
ro: Cursuri de formare
