Event Platform (2.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Event
bs: Događaj

en: Attachment
bs: Prilog

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Events
bs: Događaji

en: Filters
bs: Filteri

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
