Event Platform (2.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unassign
kk: Тағайындамау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Filters
kk: Фильтерлері
