Event Platform (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: - All -
my: - အားလုံး -
