Event Platform (2.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Current
ne: ताजा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
