Event Platform (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
