Event Platform (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Articles
az: Artikllər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Attachment
az: Qoşma

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Score
az: Hesab

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Current
az: Hazırkı

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Filters
az: Filtrlər

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Session
az: Sessiya

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Dates
az: Tarixlər

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
