Event Platform (2.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (51 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Articles
el: Αρθρα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Event
el: Συμβάν

en: Unassign
el: Αναίρεση προσδιορισμού

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Current
el: Τρέχοντα

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: minutes
el: λεπτά

en: Session
el: Σύνοδος

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: event
el: γεγονός

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
el: Περιεχόμενο που ανήκει σε ένα συγκεκριμένο όρο ταξινόμησης.
