Event Platform (2.0.0-beta4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
