Event Platform (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unassign
ku: پێنەسپاردن

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Dates
ku: بەروارەکان
