Event Platform (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Articles
lv: Raksti

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Program
lv: Programma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Event
lv: Notikums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Filters
lv: Filtri

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: minutes
lv: minūtes

en: Session
lv: Sesija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dates
lv: Datumi

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu
