Event Platform (2.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
